Тренування відразу з трьох видів спорту провели для військових ветеранів в межах «Ліги Нескорених»

Військових ветеранів навчали боксу, стрільбі з лука та кульовій стрільбі.

Учасників ознайомили з історією та технікою видів спорту, а далі кожен мав змогу спробувати себе в обраній активності. Захід відбувся 11 червня на базі олімпійської підготовки ФСТ «Динамо». 

Це лише одне із циклу тренувань, яке провели в межах проєкту спортивних можливостей для військових та ветеранів «Ліга Нескорених», спільно зі спортивними школами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»: КДЮСШ «Атлет», КДЮСШ імені Дмитра Сидорука та СДЮШОР з гірськолижного спорту. Загалом вже організували вісім інклюзивних спортивних заходів з вільної боротьби, стрільби з лука, кульової стрільби, важкої атлетики та боксу, до яких залучили 17 тренерів та понад 50 військових ветеранів.

У  заняттях взяли участь військові та ветерани, які проходять реабілітацію у Nextstep Ukraine, Unbroken Ukraine, Superhumans Сenter, БФ Roxy, Центрі комплексної реабілітації «Галичина», Львівському абілітаційному центрі та 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді.

«Формат комплексних спільних тренувань є дуже цікавим для учасників, адже дозволяє на одній локації спробувати себе відразу в кількох видах спорту та залучити велику кількість осіб. Такий об’єднаний захід в межах “Ліги Нескорених” ми провели вперше, і нашим військовим ветеранам він сподобався. Організовуватимемо такі заходи й надалі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.