Пʼятнадцять нагород здобули спортсмени Львівщини на чемпіонаті світу з комбат самозахисту ІСО

Чемпіонат світу з комбат самозахисту ІСО серед дорослих, юніорів та юнаків відбувся з 10 по 13 жовтня у Франкфурті-на-Майні (Німеччина).

На світовій першості змагався 1121 учасник з 32-ох країн.

За результатами змагань національна збірна України в командному заліку посіла почесне друге місце, здобувши 103 золотих, 90 срібних та 40 бронзових медалей.

До складу збірної увійшли одразу дев’ятеро представників Львівщини, які є вихованцями Клубу професійних видів єдиноборств «UNION», де їх тренує Лазурко Віктор.

Чемпіонами та призерами чемпіонату світу стали такі спортсмени зі Львівщини:

• Чемпіонкою та двічі – віцечемпіонкою серед дорослих у ваговій категорії до 50 кг стала 28-річна Юлія Лазурко.
  • Чемпіоном світу серед дорослих у ваговій категорії до 60 кг став 19-річний Дмитро Воскобойник.
  • Дворазовим чемпіоном світу серед юніорів у ваговій категорії до 75 кг став 17-річний Северин Смілко.
  • Чемпіоном світу серед юніорів у ваговій категорії до 60 кг став 16-річний Дарій Грицюк.
  • Дворазовою чемпіонкою світу серед дівчат у ваговій категорії до 60 кг стала 13-річна Іларія Огійчук.
  • Віцечемпіонкою світу та бронзовою призеркою серед дорослих у ваговій категорії до 50 кг стала 31-річна Сніжана Вінниченко.
  • Віцечемпіоном світу серед молодших юнаків у ваговій категорії до 35 кг став 10-річний Максим Ослаба.
  • Дворазовою бронзовою призеркою чемпіонату світу серед дорослих у ваговій категорії до 55 кг стала 20-річна Марія Білобран.
  • Бронзовою призеркою чемпіонату світу серед дорослих у ваговій категорії до 55 кг стала 18-річна Анастасія Коцур.

“Єдиноборства, починаючи від класичних, таких як дзюдо, вільна боротьба, бокс, і завершуючи доволі новими видами, до яких відноситься і вид самозахисту комбат ІСО, виховують одну дуже важливу рису – боротися, рису, яка вкрай необхідна нам усім в умовах сьогодення”, – каже керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хімʼяк.