Важкоатлети зі Львівщини здобули нагороди чемпіонату України

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років відбувся у Хусті з 7 по 12 жовтня. Змагалися близько 380 юних важкоатлетів. Цьогорічний захід видався найчисельнішим за останні роки.

Львівщину представляли 11 спортсменів (ще 4 змагалися особисто). Девʼятеро з них впоралися навідмінно із своїми завданнями та стали медалістами національного старту! Усього наші юнаки та дівчата вибороли 26 медалей, з яких 12 найвищого ґатунку, 7 срібних та 7 бронзових.

Абсолютними чемпіонами у своїх категоріях стали:

• Ольга Добей здобула три золота чемпіонату України серед дівчат до 13 років в ваговій категорії 59 кг. Тренерка – Тетяна Малявська.
  • Мицак Віталіна перемогла усіх суперниць та здобула три золоті нагороди  серед дівчат до 15 років у ваговій категорії 81 кг (56+70 кг). Тренерка – Тетяна Малявська.
  • Блискучу перемогу – три золота  та 6 рекордів України  здобуває наш юний чемпіон Андрій Хома на чемпіонаті України серед юнаків до 13 років у ваговій категорії 38 кг. (48+60 кг). Тренер – Сергій Братко.
  • Василь Лисак здобув беззаперечну перемогу та три золотих медалі   серед юнаків до 15 років у ваговій категорії понад 96 кг (107+133 кг). Тренери – Роман Галан, Віктор Гончаров.

Призерами змагань стали:

• Три срібні нагороди у нашу скарбничку приніс Ігор Корбачьов у ваговій категорії 67 кг серед юнаків до 15 років (92+105 кг). Тренер – Сергій Братко.
  • Юрій Галан також виборов три срібла  серед юнаків до 13 років у ваговій категорії 45 кг (50+65 кг). Тренери – Віктор Гончаров, Роман Галан.
  • Вікторія Футрик стала тричі бронзовою призеркою   серед дівчат до 15 років у ваговій категорії 45 кг (40+52 кг). Тренерка – Тетяна Малявська.
  • Протасевич Юлія також здобула три бронзові нагороди  серед дівчат до 15 років у ваговій категорії 76 кг (44+56 кг). Тренер – Володимир Гоза.
  • Володимир Шатковський виборов срібло  у поштовху та бронзу у сумі двоборства серед юнаків до 15 років у ваговій категорії 61 кг. (74+98 кг). Тренери – Василь Мельник, Василь Плюта.
  • Дуже близьким до медалі був дебютант національних змагань Денис Родак, який фінішував 4-м у ваговій категорії 49 кг серед юнаків до 13 р. Тренер – Мирослава Виздрик.

Забезпечення участі збірної команди Львівської області в національному чемпіонаті відбувалося за кошти управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.