Павло Баль отримав ліцензію на Паралімпійські Ігри у Парижі!

Спортсмен зі Львівщини змагатиметься на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі (Франція) у паравелосипедному спорті на шосе. 

Атлет виступає у класі MH5 – це категорія спортсменів, які змагаються у сидячій позиції на хендбайках, тобто приводять велосипед у рух за рахунок верхнього плечового поясу. 

Програма змагань включає гонку з роздільним стартом – ІТТ на дистанції приблизно 25 км та групову гонку – RR на дистанції 60-65 км. Загалом на змаганнях з паравелосипедного спорту представлені 48 країн світу, зокрема у класі MH5 – 14 (Нідерланди, Франція, Італія, Португалія, Іспанія, США, Велика Британія, Китай, Таїланд, Колумбія, Естонія, Польща, Бразилія, Україна).

«Павло Баль є представником Львівського регіонального центру “Інваспорт”, його тренує Богдан Добранський. Також він є героєм однієї з серій відеопроєкту управління молоді та спорту ЛОВА “На межі” – циклу історій про медалістів та учасників найпрестижніших міжнародних змагань серед ветеранів «Ігор Нескорених» та інших світових змагань серед осіб з інвалідністю. Відео із Павлом можна переглянути на нашому ютуб-каналі: https://youtu.be/_KnhMR0y6dE?si=i9_DCze2ekZswZXI», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.