На Львівщині провели відкрите тренування з кінного спорту для військових ветеранів

Захід організували 21 червня у кінно-спортивному клубі «Вікторія» у межах «Ліги Нескорених» – проєкту спортивних можливостей для ветеранів війни. Це вже двадцятий вид спорту, з якого провели інклюзивне тренування для наших Захисників і Захисниць, а також їхніх рідних.

Кінному спорту навчав тренер Спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву «Веслярик» Володимир Дуля. 

«Можна багато розказувати про актуальність верхової їзди як елементу комплексної реабілітації, про те, як іпотерапія допомагає покращити координацію рухів, зміцнити м’язи, знизити рівень стресу і тривожності, про те, що коні створюють унікальний емоційний контакт з людьми, що сприяє відновленню психологічної рівноваги та самопочуття. Та жодних слів не вистачить, щоб передати ті неймовірні емоції, настрій, силу й енергетику, а особливо – у наймолодших учасників заходу», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Хочемо наголосити, що на Львівщині ветерани війни можуть обрати для себе будь-який вид спорту, який розвивають у низці обласних спортивних закладів: КДЮСШ ім. Юрія Кутенка, дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю «Галичина», Львівському регіональному центрі «Інваспорт», спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Веслярик» та комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Дмитра Сидорука. Заняття адаптовані для людей з інвалідністю, тож доступні всім. Тренування для наших воїнів та ветеранів безкоштовні.