Армреслерка Анна Кушнір виборола два срібла на чемпіонаті світу серед незрячих

У Казахстані триває чемпіонат світу з пара-армспорту. Одразу дві медалі виборола представниця Львівщини Анна Кушнір. Спортсменка змагається серед незрячих армреслерок у ваговій категорії 60 кг. Дівчина родом з Рави-Руської.

Анна відкрила для себе світ армспорту 7 років тому, коли дізналася про проведення  чемпіонату області. Спочатку змагалась з усіма спортсменами, згодом зосередила свої зусилля на участі в турнірах серед спортсменів з інвалідністю.  Тренується в спортивному клубі «Львівські Леви» та Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі для людей з інвалідністю «Галичина». Її наставник – Богдан Іваницький.

Це вже не перша нагороди Анни на міжнародних змаганнях – вона кількаразова призерка чемпіонату Європи та призерка чемпіонату світу. На минулорічному чемпіонаті світу вона також виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. Аби здобувати такі високі місця на європейських та світових чемпіонатах, дівчина тренується п’ять днів на тиждень.

Загалом участь у змаганнях беруть понад 1500 спортсменів з 50 країн.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Анна Кушнір також  виборола два срібла на міжнародних змаганнях – на чемпіонаті світу з армреслінгу, який проходив у Туреччині.