Розширюємо можливості для тренувань військових у межах «Ліги Нескорених»

У межах проєкту «Ліга Нескорених» закупили п’ять олімпійських луків для військових, які проходять реабілітацію та лікування у Великому Любіні у «Центрі комплексної реабілітації «Галичина». Звідти ветерани їздять на тренування до Городка, де їх навчає лучному спорту майстер спорту міжнародного класу, член паралімпійської збірної України та тренер ДЮСШ «Галичина» Іван Дзядик. Досі для навчання мали лише два луки, і вони вже виходили з ладу. Тим часом, попит на реабілітацію цим видом спорту зростає. Нове ж обладнання дозволить ефективніше залучати до тренувань більшу кількість ветеранів.

«Стрільба з лука — активність, яка великою мірою запустила в Європі серйозний розвиток адаптивних видів спорту після Другої світової війни. Це той спорт, який доступний практично для кожного — хтось стріляє руками, хтось ногами, а хтось зубами. І саме тому ми ставимо на нього особливу ставку в нашому проєкті «Ліга Нескорених»,» – каже керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як. 

Відкриті тренування зі стрільби з лука в Городку проводять у межах програми «Ліга Нескорених». Одне з них раніше відвідала журналістка телеканалу Перший західний Алла Васьковська. Відеосюжет можна переглянути тут: https://www.facebook.com/sport.lviv.oda/videos/1530663074437280 

 

Нагадаємо, що обласний проєкт «Ліга Нескорених», як комплекс заходів та ініціатив, спрямованих на психологічну та фізичну реабілітацію (абілітацію) військовослужбовців та ветеранів війни започаткований управлінням молоді та спорту Львівської ОВА влітку 2023 року. 

За цей час реалізували дводенний табір «Реабілітація туризмом 2.0» (https://www.youtube.com/watch?v=UopWkG4ASD8&t=28s),  змагання зі стендової стрільби «Кубок Захисника України» (https://www.youtube.com/watch?v=o4mvGtl2e98 ), благодійний забіг «Спорт обʼєднує» (https://www.youtube.com/watch?v=sNFgq5IDiHo&t=36s ) та інші заходи.