Гандбольна «Галичанка» достроково виборола чемпіонство України

Для львівської команди це десята поспіль, ювілейна перемога у національному чемпіонаті.

Львів’янки стали недосяжними для суперниць після восьмого туру змагань, який був передостаннім у цьому сезоні. Наші спортсменки виграли всі матчі туру: київський «Спартак» здолали з рахунком 28:15, броварський «КОСФК» обіграли 38:19, а ужгородські «Карпати» перемогли з результатом на табло – 31:28.

Після 24-х зіграних матчів у «Галичанки» 66 очок, а попереду – ще один тур чемпіонату.

«Вітаємо спортсменок, тренерський штаб та вболівальників. Гандбольний клуб “Галичанка” має дуже багату трофейну історію: десятьом чемпіонствам поспіль передували ще п’ять срібних та сім бронзових нагород чемпіонатів України. Також команда є дворазовою переможницею та бронзовою призеркою Балтійської ліги, шестиразовою володаркою Кубка України та була єдиним представником України у жіночих гандбольних Єврокубках», – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Додамо, що червні підопічні Віталія Андронова та Тетяни Штефан змагатимуться за Кубок України у фіналі чотирьох.