«Галицький Авангард»: для участі у десятій ювілейній зустрічі молодіжних організацій можна зареєструватися до 5 грудня

У четвер, 7 грудня, відбудеться Х ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.

Метою заходу є підведення підсумків року, що завершується, налагодження подальшої співпраці між управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації і молодіжними організаціями Львівщини.

«Цей рік змінив кожного з нас. Основна статутна робота молодіжних організацій була змінена та направлена на волонтерську діяльність, багато активної молоді пішло захищати нашу країну на фронт і серед них є ті, хто віддав своє життя. Саме на цей нелегкий рік припадає десятий, ювілейний «Галицький Авангард». Це знаково і ми проведемо цей час активно, в патріотичному дусі, обмінюючись досвідом прожитого року», – зазначив Роман Хім’як, начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА.

У програмі заходу – підбиття результатів діяльності за 2023 рік, обмін досвідом, плани на 2024 рік, патріотичні співи, неформальне спілкування і на завершення – український куліш.

Для участі у заході обов’язкова реєстрація, яка триватиме до 5 грудня.

Важливо при реєстрації:

  • молодіжна громадська організація може делегувати не більше двох представників від організації;
  • реєстрація здійснюється один раз керівником громадської організації або уповноваженою особою.

Деталі про подію, локацію та дрескод відібрані громадські організації отримають у Telegram.

Посилання на реєстраційну форму http://surl.li/nrzaw

Контактна особа від управління молоді та спорту – Ольга Сподарик, телефон: 0975483444.