Визначили переможців Львівського району «Шкільних ліг Пліч-о-пліч» з черліденгу

У Крошотинському ліцеї Давидівської громади відбулися фінальні змагання з черліденгу у межах ІІІ, районного, етапу масштабного спортивного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч».

«”Всеукраїнські шкільні ліги” – це наймасштабніші змагання серед учнів, які цьогоріч відбуваються під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Найсильніших визначають у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, черліденгу та спортивному орієнтуванні. Спортивний проєкт відбувається у п’ять етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Слід зауважити, що локації для проведення фінальних етапів обираємо особливо скрупульозно. Зокрема ці змагання відбулися в одному з найновіших закладів середньої освіти, який відкрили лише минулого року», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Участь у районному етапі шкільних ліг з черлідингу взяли дев’ять команд із Підберізківської, Давидівської, Рава-Руської, Солонківської, Комарнівської, Пустомитівської, Кам’янко-Бузької, Новояричівської та Жовківської територіальних громад.

У підсумку, перше місце посіли черлідерки Солонківської ТГ, друге – Жовківської ТГ, а замкнули трійку лідерів школярки Давидівської ТГ.

Відтак, команда Солонківської ТГ братиме участь у змаганнях обласного етапу. У цій частині проєкту переможці семи районів та Львова боротимуться за право представляти Львівщину у складі збірної команди області у всеукраїнських змаганнях.