Визначили переможців конкурсу проєктів національно-патріотичних виховання

14 травня відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії, де обрали переможців цьогорічного конкурсу проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Вони отримають фінансову підтримку у межах обласної програми «Молодь Львівщини у 2024 році.

На конкурс молодіжних проєктів цьогоріч подали 40 конкурсних пропозицій від 21-ї громадської організації. За підсумками оцінювання, перемогли 15 громадських організацій, які реалізують 21 проєкт. Цього року був лише один пріоритетний напрямок – це національно-патріотичне виховання молоді.

 «Ніхто не зробить для молоді такі круті проєкти, як сама молодь. Наше завдання – підтримати їхні ідеї та задати вектор. Сучасну молодь  цікавлять різні напрямки національно-патріотичного виховання: від вишкільних таборів до проведення виїздів  з тренінгами про утвердження української національної та громадянської ідентичності. Апліканти проєктів поставили перед собою високі цілі, що сприятимуть всесторонньому розвитку молоді. Тому сподіваємося, що навіть ті, хто не отримає фінансування, все ж зможуть реалізувати задумане. Дякую за злагоджену роботу членам комісії, яку маю за честь очолювати, а за сумісництвом крутій команді однодумців, які сьогодні задають тренди патріотичного виховання не лише на Львівщині, але й в Україні загалом», – наголошує начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Відкритий захист конкурсних пропозицій відбувся 13 травня 2024 року у Львівській ОВА.

Нагадаємо, що загальна сума підтримки конкурсних пропозицій становить 1 609 000 грн. Ознайомитись з рішенням конкурсної комісії та переліком проєктів-переможців можна за посиланням https://drive.google.com/file/d/1LZnvGz0lAcORTauJvpeCHCbYIoBFusiJ/view?usp=sharing  

 Слід зауважити, що відповідно до профільної постанови КМУ (Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049), яка регулює порядок проведення конкурсу та визначення переможців, значна частина видатків на реалізацію заходу здійснюється організаціями за власний рахунок.