У Міністерстві молоді та спорту роз’яснили, як саме можуть тренуватись штатні спортсмени національних збірних в умовах карантину

Кабінет Міністрів України дозволив проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку) спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, у якому також роз’яснили нюанси щодо проведення таких тренувань.

Йдеться, зокрема, про тренування у безпосередній близькості до свого місця проживання, вздовж вулиць та доріг і лише на відкритому повітрі. Обов’язковою умовою є дотримання рекомендованої соціальної дистанції, забезпечення учасників тренувань засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів та умов карантину,  встановлених у населеному пункті.

Деталі – в інфографіці.

Нагадаємо, 15 квітня, Кабінет Міністрів підтримав внесення зміни до пункту 2 постанови Кабміну щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відтак, був доповнений пункт 7, який передбачає забезпечення проведення індивідуальних тренувань (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках для спортсменів з інвалідністю) всім спортсменам штатних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.