Збірна пауерліфтерів Львівщини виборола командне золото національного чемпіонату одразу в кількох категоріях

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходить цими днями у місті Коломия, збірна команда Львівщини вкотре продемонструвала високі індивідуальні та командні результати. Завдяки Управлінню молоді та спорту команда Львівщини була однією із найчисельніших на даних змаганнях.

Першими у змагальну боротьбу вступили дівчата, завоювавши перше місце в командному заліку та встановивши рекорд України. За результатами виступів у першому потоці переможницями серед дівчат стали Христина Уляник у ваговій категорії до 43 кг з результатом 150 кг та Софія Станько у ваговій категорії до 52 кг з результатом 285 кг та новий рекордом України серед дівчат у присіданнях. Бронзу вибороли Мирослава Кошелик у ваговій категорії до 57 кг з результатом 267,5 кг та Ірина Квас у ваговій категорії до 63 кг з результатом 235 кг.

В другому потоці першого змагального дня на коломийському помості розпочали виступи юнаки Львівщини, які вибороли перше місця в командному заліку серед юнаків. В результаті змагальної боротьби спортсмени вибороли 4 медалі:
Олександр Станько – золото у ваговій категорії до 53 кг з результатом 305 кг
Остап Косик – золото у ваговій категорії до 83 кг з результатом 610 кг
Андрій Галан – срібло у ваговій категорії до 93 кг з результатом 580 кг
Андрій Гаврилів – срібло у ваговій категорії до 105 кг з  результатом 645 кг

У другий змагальний день в боротьбу вступили юніорки, юніори та чоловіки-ветерани. Серед юніорок спортсменки вибороли перше загально-командне місце з такими результатами:
Мар’яна Дьорка – 1 місце у ваговій категорії до 52 кг з результатом 295 кг
Юлія Чикаліна у ваговій категорії до 63 кг встановила рекорд України в жимі лежачи та виборола 1 місце з результатом 385 кг
Дарія Іськів встановила два рекорди України у жимі лежачи та сумі триборства й виборола 1 місце у ваговій категорії до 69 кг з результатом 385 кг.

Серед юніорів команда Львівщини посіла друге місце в командній боротьбі, а призерами та переможцями стали такі спортсмени:
Дмитро Сокол – 3 місце у ваговій категорії до 59 кг в жимі лежачи з результатом 97,5 кг та 3 місце в тязі становій з результатом 150 кг
Андрій Дорота – 2 місце у ваговій категорії до 83 кг в жимі лежачи з результатом 142,5 кг та 3 місце в тязі становій з результатом 595 кг
Степан Котормус – 2 місце у ваговій категорії до 83 кг в тязі становій з результатом 245 кг
Андрій Журавчак – 1 місце у ваговій категорії до 83 кг у жимі лежачи  з результатом 170 кг
Андрій Детко – 2 місце у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 800 кг
Віктор Логвін – 3 місце у ваговій категорії до 93 кг у присіданнях з результатом 225 кг, жимі лежачи з результатом 150 кг, тязі становій з результатом 232,5 кг.

Команда Львівщини також виборола 1 загальнокомандне місце у змаганнях серед ветеранів. Серед ветеранів групи М1 Володимир Замихівський виборов золоту нагороду в ваговій категорії до 93 кг з результатом 685 кг. Петро Олар виборов золоту нагороду в ваговій категорії до 105 кг з результатом 650 кг. Юрій Слесаренко посів 3 місце у ваговій категорії до 105 кг з результатом 582,5 кг.