Львів‘янка Ярина Король — чемпіонка Європи з кіокушинкай карате

У суботу, 24 жовтня, відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате у розділі “ката” серед дорослих в режимі онлайн. Від кожної країни в цих змаганнях могли виступити лише по двоє учасників серед жінок та чоловіків.

Серед жінок абсолютною переможницею змагань стала 28-річна Ярина Король, майстер спорту України, багаторазова призерка та чемпіонка України серед дітей, кадетів, юніорів, молоді та дорослих у розділах «куміте» та «ката», срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів та бронзова призерка Чемпіонату Європи серед дорослих у розділі “командні ката”.

Срібною призеркою серед жінок стала інша львів‘янка — 33-річна майстер спорту України міжнародного класу Наталя Мутіна, багаторазова багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів України та Європи.

 

Бронзовим призером серед чоловіків став брат Ярини, 35-річний майстер спорту України Олег Король. Він є головним тренером збірної Львівської обласної федерації кіокушинкай карате у розділі «ката», бронзовим призером чемпіонату Європи серед чоловіків у розділі «ката» та серед дорослих у розділі “командні ката”, багаторазовим призером та чемпіоном України та дворазовим призером чемпіонату Європи серед юніорів.

«Почуття радості та щастя переповнюють мене. Лише я знаю, що вартувала вам ця перемога. Направду, шлях долає лише той, хто йде по ньому до кінця. Через зневіру, через розпач, через сльози та образи на суддівські помилки, все пройти і не скласти руки, не здатися, не зупинитися і досягнути найвищого рівня в Європі зможе не кожен», — прокоментував у соціальних мережах виступ львівських спортсменів президент Львівської обласної федерації кіокушинкай карате Олександр Король.