“Кубок Львівщини-2020” з футзалу зібрав 6 найкращих українських команд

У п’ятницю, 7 серпня, відбувся фінал турніру “Кубок Львівщини-2020” з футзалу. У вирішальному матчі турніру зустрічалися львівська “Енергія” та херсонський “Продексім”.

У середині матчу гості двічі забили. Господарі швидко змогли відіграти один м’яч та попри наполегливу боротьбу матч завершився з рахунком 2:1 на користь “Продексіма”. Таким чином Продексім став переможцем змагань, “Енергія” – срібним призером. Бронзовим призером турніру став “Кардинал-Рівне”.  Також участь у турнірі брали житомирський “ІнБев”, хмельницький “Сокіл” та вінницький “Фенікс”.

Опісля фінального матчу переможцям та призерам вручили медалі, кубки та пам’ятні нагороди. Високий рівень організації змагань на церемонії нагородження відзначив президент Асоціації футзалу України Сергій Владико. 

“Для нас велика честь, що за Кубок Львівщини щорічно приїжджають позмагатись топові команди національного рівня. Сподіваємось, що наступного року уже будуть зняті карантинні обмеження і тут, у Палаці спорту “Галичина”, змагатимуться за нагороди ще більше клубів, серед яких і іноземні”, – зауважив на церемонії нагородження начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. 

Зауважимо, традиційний турнір Кубок Львівщини з футзалу цьогоріч пройшов вже водинадцяте.