Збірна Львівщини вражає кількістю медалей на молодіжному чемпіонаті з веслування

У Дніпрі триває чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед молоді і юніорів. За підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА за медалі змагається і збірна команда Львівщини.

У перший день спортсмени боролись за медалі на дистанції 1000 метрів. Золото змагань вибороли Віталій Брезіцький та Іванна Андрухів у байдарках-одиничках, Микола Мручковський та Андрій Ногач у байдарці-четвірці. Віцечемпіонкою у байдарці-одиничці стала Христина Магир.

Бронзовими призерами стали Олексій Музиченко у каное-одиничці та Ярослав Скрипник у каное-четвірці.

У фіналах на 500 метрів одразу три золота виборола Валерія Терета. Вона стала першою у каное-одиничці, каное-двійці та каное-двійці міксі з Тарасом Мазовським.

Повний комплект нагород зібрала Ілона Кушнірук: вона стала чемпіонкою у байдарці-четвірці, віцечемпіонкою у байдарці-одиничці  та бронзовою призеркою у байдарці-двійці.

У байдарці-двійці серед молоді чемпіонами України стали Василь Смілка та Іванна Андрухів, а бронзу виборов Віталій Брезіцький. У каное-двійці золото виборов Тарас Мазовський.

Серед юніорів віце-чемпіонами у каное-двійці стали Юрій Шутяк та Христина Осіпчук. Бронзу у цьому класі човнів виборов Мар‘ян Река, а у байдарках-двійках – Христина Магир.

У байдарці-четвірці золото серед молоді виборов Василь Смілка, а срібло – Віталій Браташ та Василь Чедрик. Серед юніорів віце-чемпіонами стали Максим Мудрик та Олександр Брезіцький.

У каное-двійці серед юніорів у міксі срібними призерами стали Тарас Савчук Тарас та Христина Осіпчук. Серед молоді друге місце у каное-четвірці виборов Тарас Мазовський, а в каное-четвірці чемпіонами серед юніорів стали Артур Коваль, Марко Антошків та Роман Ковалишин.

Сьогодні у фіналах на 200 метрів серед молоді чемпіоном України у каное-одиничці став Тарас Мазовський, у байдарці-одиничці – Іванна Андрухів, у байдарці-двійці Василь Смілка та Ілона Кушнірук, у каное-двійці – Валерія Терета, у байдарці-четвірці – Юрій Зуб та Іванна Андрухів. У каное-двійці та каное-четвірці срібло виборов Тарас Мазовський. Віцечемпіонкою у байдарці-одиничці та байдарці-четвірці стала Ілона Кушнірук. Бронзовими призерами у каное-одиничці стали Сергій Нагорний та Валерія Терета. У байдарці-двійці третє місце виборов Андрій Глушко, а в каное-двійці та каное-четвірці Сергій Нагорний.

Серед юніорів у фіналах на 200 метрів чемпіонами стали четвірка каноїстів Олег Патер, Мар’ян Река, Тарас Савчук та Юрій Шутяк. У класі човнів байдарка-четвірка чемпіонкою стала Софія Поцюрко.

Золото змагань у каное-одиничці на дистації 5000 метрів виборов Тарас Поліщак. Також на цій дистації переможцями стали Олександр Брезіцький та Максим Мудрик та Христина Магир у байдарці-двійці.

Ольга Василів, Аліса Коротаева вибороли друге місце у байдарці-четвірці, а Назар Дацишин та Максим Літинець стали бронзовими призерами у байдарці-двійці.

Роман Ковалишин та Артур Коваль стали віце-чемпіонами у каное-двійці, бронзовим призером тут став Тарас Савчук.

Софія Пацюрко стала третьою у байдарці-двійці, а Христина Осіпчук другою у каное-четвірці. Марко Антошків, Роман Ковалишин, Артур Коваль вибороли срібло у каное-четвірці.