На Львівщині стартував табір «Рятувальник» для дітей та юнацтва

Учора, 24 липня, на Львівщині стартував Всеукраїнський спеціалізований дитячо-юнацький табір «Рятувальник». Організував його Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки».

Табір відбувається на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за підтримки Міністерство молоді та спорту України.

«На час війни захід України став острівцем, де вдається створити хоч трохи яскравих спогадів про дитинство для маленьких українців та безтурботну юність для молоді. Це – один з заходів, який точно стане цінним спогодам. А головне — цей табір не просто про здоровий відпочинок, а про формування у дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Учасниками табору стали 200 дітей з 15 регіонів України. Упродовж кількох днів вони опанують базові принципи роботи із засобами індивідуального захисту, пожежогасіння. Під час занять діти зрозуміють, як проводити рятувальні роботи у природному середовищі, як орієнтуватись на місцевості, надавати домедичну допомогу, транспортувати постраждалих, проводити пошук в завалах та звільнення з-під завалів, поводження з небезпечними речовинами та предметами, зустрінуться з рятувальниками одного з підрозділів Головного управління ДСНС України у Львівській області.