10 юних борців Львівщини повернулись з медалями національних змагань

У Харкові нещодавно відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед молодших юнаків і дівчат до 15 років. Це відбіркові змагання на чемпіонат Європи серед спортсменів цієї вікової групи. Він відбудеться у Болгарії 25 травня.

У зв’язку з епідситуацією до участі у чемпіонаті України від області допускалися лише кращі 11 юнаків та 11 дівчат.

Чемпіонами України стали Іван Залізко у вазі 41 кг та Єгор Горох у ваговій категорії 75 кг. Серед дівчат золото змагань вибороли Анастасія Штурмак у вазі 54 кг, Ірина Борисюк у вазі 62 кг та Соковська Надія у ваговій категорії 66 кг.

Віце-чемпіоном змагань став Русла Кіт у вазі 62 кг. Бронзу вибороли Роман Дмитришин у ваговій категорії 44 кг, Олексій Штойко у вазі 57 кг, Аделіна Бондаренко у вазі 58 кг та Альбіна Клєфас у вазі 62 кг.

Зауважимо, вчора у Бахмуті також стартував чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. На нього Управління молоді та спорту Львівської ОДА відрядило збірну області у складі 9 юніорок та 15 юніорів. Тут відбиратимуть спортсменів на чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок, що розпочнеться у Німеччині наприкінці червня.