Юніорська збірна Львівщини виборола 23 медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби: перелік переможців та призерів

На Навчально-спортивній базі літніх видів спорту нещодавно завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та юніорів, а також серед жінок до 23 років. Ці змагання були відбірковими на чемпіонат світу, який у грудні цього року відбудеться у Сербії.

Цілий ряд медалей вибороли представниці Львівщині у перший змагальний день. Зокрема,  Марія Винник у ваговій категорії 50 кг виборола 1 місце. Золото також в Олександри Хоменець, яка виступала у ваговій категорії 55 кг. Ще одне золото – у Соломії Винник у ваговій категорії 57 кг. Усі спортсменки є студентками Львівського фахового коледжу спорту та представницями ФСТ. Ще одна абсолютна чемпіонка – Оксана Чудик.

Одразу дві срібні медалі в активі студентки Львівського фахового коледжу спорту, спортсменки ФСТ “Динамо” Маноли Скобельської – у ваговій категорії 65 кг та 68 кг. Бронза у ваговій категорії 59 кг за спортсменкою Львівської школи вищої спортивної майстерності та ФСТ “Колос” Вікторією Бабіцькою.

На наступний день, 23 серпня, змагались юнаки 2000-2002 року народження. Нашим спортсменам вдалось вибороти 5 медалей. Зокрема, золото виборов Данило Стасюк  у ваговій категорії 97 кг та Андрій Білійчук у ваговій категорії 57 кг. Срібло у Назара Богданця, що виступав у ваговій категорії 79 кг. Бронзові медалі вибороли Андрій Харковський (92 кг) та Віктор Стасів (61 кг).

Найбільш продуктивним видався третій день змагань – чемпіонат України U23 серед жінок. Борчині Львівщини вибороли одразу 5 золотих медалей.  Зокрема, Оксана Лівач у ваговій категорії 50 кг, Ангеліна Лисак у ваговій категорії 59 кг, Христина-Зоряна Демко у ваговій категорії 55 кг.  Срібло у цій ваговій категорії в іншої львів’янки Олександри Хоменець. Золото також у Соломії Винник  у ваговій категорії 57 кг та Ангеліни Лисак  у ваговій категорії 59 кг. Бронзові медалі у Марії Винник (50 кг), Катерини Чаленко (50 кг), Тетяни Польової (55 кг) та Анастасії Боженко (59 кг).

Загалом збірна Львівщини 11 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.