Львівський фаховий коледж спорту визнали найкращим в Україні

Міністерство молоді та спорту уклало щорічний рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Серед закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання за 2022 рік першу сходинку рейтингу зайняв Львівський фаховий коледж спорту.

У коледжі функціонує 13 відділень. Загалом тут навчається 350 спортсменів. Навчально-тренувальний процес в коледжі забезпечують 42 вчителів зі спорту, в тому числі Заслужені тренери України, заслужені майстри спорту України та заслужені працівників фізичної культури та спорту України. 

«Ми вдячні за те, що коледж спорту є нашим надійним партнером у вихованні атлетів топового рівня, які обирають пріоритетні для Львівщини види спорту. У підсумку маємо спільні високі результати, адже коледж організовує якісний навчально-тренувальний процес та побут, а ми — умови, за яких талановиті молоді спортсмени мають бажання і мотивацію зростати у спорті», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

У 2022 році в офіційних всеукраїнських змаганнях учні та студенти вибороли 376 призових місць. Переможцями та призерами стали 168 осіб. 35 спортсменів брали участь у офіційних міжнародних змаганнях чемпіонатах Європи та світу, де посіли з 1 по 8 місця у відповідних вікових категоріях, з них 22 призових місця.

До складу збірних команд України у 2023 році увійшли 121 спортсмен. З них до основного складу – 16, кандидати – 28, резерв – 77.

Нагадаємо, перша у рейтингу шкіл вищої спортивної майстерності за 2022 рік — Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності.  Загалом Львівщина у рейтингу посіла 4 місце.