7 стадіонів Львівщини відповідають структурним критеріям категорій УАФ

Українська асоціація футболу оприлюднила список стадіонів, які станом на 9 липня цього року відповідають структурним критеріям категорій УАФ та можуть приймати національні матчі різних рівнів залежно від категорії. До цього списку увійшли 7 об‘єктів спортивної інфраструктури Львівщини.

Структурним критеріям 4-ї, найвищої категорії УАФ, в Україні відповідає 7 стадіонів, серед яких і «Арена Львів». Згідно з Положенням про категорії стадіонів Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу, на стадіонах такого рівня дозволене проведення будь-яких матчів під егідою УАФ, а за узгодженням з ФІФА, УЄФА і офіційних міжнародних матчів.

Структурним критеріям 2-ї категорії УАФ відповідають львівські стадіони «Скіф» та «Україна». Тут можна проводити матчі чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України І ліги та Кубку України до стадії 1/4 фіналу.

Відповідають структурним критеріям 1-ї категорії УАФ моршинський стадіон  «Медик», львівський стадіон «Сокіл» та стрийський стадіон «Сокіл» та «Стадіон ім. Б.Маркевича» у Винниках. На цих стадіонах дозволено проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України ІІ ліги, молодіжних та юнацьких складів команд (U-19 та U-21) і Кубку України до стадії 1/8 фіналу.