Збірна спортсменок Львівщини перемогла на чемпіонаті України з настільного тенісу

Цими днями на Львівщині відбувся чемпіонат України з тенісу настільного. Найкращих визначали серед юнаків та дівчат 2012 року народження та молодших в спортивному залі Академії Віктора Дідуха. Змагання відбулися у спортивному залі Академії Віктора Дідуха у селі Андріївка. 

Представники Львівщини не було рівних у командних змаганнях серед дівчат. Золото для Львівщини тут вибороли Яна Гнатів та Олена Староста з Рави-Руської, Анастасія Головко та Марта Фомберг зі Львова та Діана Дідух з Красного. Спортсменки опановують настільний теніс у різних школах – Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі, ДЮСШ «Авангард» Красненської селищної ради, ДЮСШ №1 міста Львова. Яну та Олену тренує Богдан Васильків, Діану – Віктор Дідух. Наставником Анастасії є Микола Шацький, а Марти – Володимир Прокоп’юк. 

У парному розряді серед дівчат чемпіонками стали представниці Львівщини Анастасія Головко та Діана Дідух. Віцечемпіонками стали Яна Гнатів та Олена Староста. Бронзові нагороди вибороли Марта Фомберг та Яна Малецька.  Тренують Яну Малецьку Віра Кириченко та  Володимир Прокоп’юк. 

У змішаному парному розряді срібну нагороду для Львівщини виборола Яна Гнатів, яка у цій дисципліні змагалась разом з Дмитром Аркушею з Уманя. Бронзовою призеркою стала Анастасія Головко, яка також у напарниках мала представника Уманя, Андрія Аркушу. 

В особистому розряді серед дівчат чемпіонкою стала Яна Гнатів. Срібло виборола Анастасія Головко. На четвертому місці опинилась Олена Староста. До десятки найкращих також увійшли представниці Львівщини Марта Фомберг та Діана Дідух.