Георгій Лукашев виборов золото міжнародних змагань з плавання

У Броварах триває міжнародний турнір Multinationals Swim Meet 2021. Крім України, за золоті медалі борються національні команди Румунії, Словаччини, Туреччини, Португалії та Чехії.

У перший змагальний день одразу дві медалі виборов 17-річний львівський плавець Георгій Лукашев. Тренують спортсмена Андрій Копетчак та Андрій Шиманський. Спочатку спорстмен виборов срібло на дистанції 400 м комплексним плаванням. Представник Львівщини поступився спорстмену з Чехії на 3 секунди.

Втім згодом Георгій виборов ще одну медаль – на цей раз золоту. На дистанції 200 метрів батерфляєм наш плавець фішінував з  результатом 2:00.59, що й дозволило йому стати переможцем у цій дисципліні.

Зауважимо, у складі жіночої збірної України також виступає 15-річна львівська плавчиня Марія Городня. В естафеті 4х200 м вільним стилем жіноча команда вчора виборола срібло.