Чемпіонів‌ ‌України‌ ‌зі‌ ‌стендової‌ ‌стрільби‌ ‌визначили‌ ‌у‌ ‌Львові‌ ‌

Учора, 20 вересня, на спортивній базі «Львівський стрілецький стенд» Школи вищої спортивної майстерності завершився чемпіонат України зі стендової стрільби серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки та спортивних клубів  в категорії дорослі, юніори.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь  73 спортсмени, які змагались на траншейному та круглому стендах.

“Практично кожних вихідних на Львівщині впродовж останніх двох місяців відбуваються змагання національного рівня. Те, що наша область приймає чемпіонати та Кубки України, свідчить про високий рівень проведення змагань на Львівщині та наявність якісної спортивної бази”, – зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.  

Доволі успішним виявився чемпіонат для збірної команди Львівщини. Зокрема, друге місце в особистих змаганнях на траншейному виборов львів’янин, представник Школи вищої спортивної майстерності Олександр Білько. Ще одне “срібло” Олександр Білько здобув разом з партнерами по команді Андріаном Корчинським та Олександром-Олесем Шлюзом в командному заліку. Серед жінок одразу дві львів’янки піднялись на п’єдестал пошани.

Перше місце та титул чемпіонки України в особистому заліку виборола Надія Булгакова, друге місце у Вікторії Михайлюкової. На круглому стенді третє місце в командному заліку за командою львів’ян в складі Ростислава Грибовського, Василя Купчака та Ігоря Василенка.

Переможців та призерів змагань відзначили медалями та призами від партнерів – компанії “Peak” та мережі магазинів “Ібіс”.