У Новояворівську визначили найсильніші у шахах громади області

У Новояворівську відбувся черговий етап комплексних спортивних ігор Львівщини – найкращих гравців у шахи визначали серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю.

Серед дорослих золото виборола команда Городоцької громади, срібло – у шахістів Стрийської громади, бронза – в спортсменів Бродівщини. Серед ветеранів 1 місце вибороли представники Стрийщини, друге місце в самбірчан, третє – у сокальчан. Серед людей з інвалідністю золото виборола команда Самбірської громади, срібло у Дрогобицької громади, а бронза – у стриян.

Нагадаємо, Спортивні Ігри Львівщини – це комплексні змагання, що щорічно відбуваються серед збірних команд територіальних громад області. Найкращих визначають серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю у 16 видах спорту та в загальному заліку. Цьогоріч вже визначили найсильніші команди у волейболі, шахах, кросу, оздоровчого туризму та бадмінтону.

Приймають змагання різні громади впродовж року. Організовує їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОВА.