Спілка Української Молоді подарує 400 дітям захисників з Львівщини подарунки

На вихідних у Львові стартувала роздача подарунків від Спілки Української Молоді у межах акції “Теплом зігріємо серця”. Українське юнацтво з діаспори – члени сумівських осередків Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії, Іспанії та інших країн впродовж року збирало кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників – дітей українських бійців.

Організатори зазначають, що ця акція має не лише практичну, але й значну виховну складову, адже гуртує українців світу навколо актуальних питань теперішньої України.

“Неймовірно втішно було бачити в залі не лише дітей, а і їхніх батьків – Героїв, в тому числі тих, які перебувають на лікуванні та реабілітації”, – зауважив керівник відділу молодіжної політики Тарас Назарків, який передав дітям вітання від імені Управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації. 

У суботу було роздано першу частину подарунків. Наймолодша членкиня Спілки письменників України, сумівка подруга Оля Вовк, на цю зустріч підготувала окрему розважальну програму для дітей. Решту подарунків розвезуть члени Спілки по сім’ях, військових частинах та розішлють поштою. Всього цього року на Львівщині буде подаровано близько 400 дарунків.