Чемпіонат Львівщини з практичної стрільби зібрав десятки найкращих українських спортсменів

У суботу, 17 жовтня, у селі Товмач Кам’янко-Бузького району на території спортивно-стрілецького комплексу “Карабін” відбувся Відкритий чемпіонат Львівщини з практичної стрільби з карабіна. Змагання приурочили до Дня Захисника України.

Участь у чемпіонаті взяли понад 80 спортсменів з різних куточків України. Як розповідає організатор змагань Володимир Ратушняк, це співробітники силових відомств, які професійно займаються практичною стрільбою.

Спортсмени виконали шість вправ, що сумарно передбачало здійснення понад 9 тисяч пострілів. Варто зауважити, що стрільбище у Кам’янка-Бузькому районі є єдиним сертифікованим в області, що дозволяє проводити змагання такого рівня.

Це вже не перший масштабний захід, який проводить спортивний клуб “Карабін”. Зокрема, на початку серпня відбувся Стрілецький марафон Рейд-2020 до Дня вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників, у якому взяли участь понад 30 осіб. Також напередодні Дня Незалежності відбувся стрілецький чемпіонат сил правопорядку Lviv Defense 2020.

«Ці змагання носять не лише спортивний, а й прикладний характер, адже в ході виконання вправ учасники, серед яких військовослужбовці, працівники правоохоронних органів, Збройних Сил України, резервісти, мали можливість напрацювати практичні навички взаємодії, які точно стануть у пригоді при роботі у реальних, критичних ситуаціях», — зауважує начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як.

Фото Сергія Драбкіна.