Осіння «Львівська сотка» зібрала понад триста учасників: хто став переможцем

У неділю, 2 жовтня, у Львові відбувся веломарафон «Львівська сотка. Осінь». Три сотні учасників з різних куточків України – від Закарпаття до Донеччини, здолали дистанції, аби перевірити свої сили та допомогти ЗСУ.

«Ми бачили в реєстраційній карті та серед тих, хто стартував, представників найрізноманітніших регіонів, і це тішить, що люди знаходять час для справи, яку люблять, навіть зараз. Такі заходи – це не лише про фізичну витривалість та загартованість, це ще й про певне емоційне відновлення від стресів буденності. Думаю, ніхто з тих, хто поїхав, не пошкодував про це»

Найкращий результат показав львів’янин Віктор Гузов. Другим став ще один представник Львова Євген Грудецький. Третім фінішував тернополянин Юрій Щербань. Серед жінок золото виборола львів’янка Ірина Берещак, срібло виборола дрогобичанка Ліза Ветриченко, третій результат показала Ольга Ящук з Рівного.

Веломарафон провела громадська організація «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. Наразі організатори підраховують зібрану суму коштів. Їх перерахують фонду «Повернись живим».

Нагадаємо, весняний веломарафон «Львівська сотка» клуб цьогоріч проводили онлайн. Доєднатись та здолати дистанцію можна було у будь-якому зручному місці. Учасниками онлайн-марафону стали понад півтисячі людей. Організаторам вдалось зібрати 120 тисяч гривень. А на веломарафоні «Gran Fondo» організація цьогоріч зібрала 100 тисяч для ЗСУ.