«Львівщина – серед лідерів в Україні за розвитком спортивного напряму», – Вадим Гутцайт

Сьогодні начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом, який перебуває з робочим візитом на Львівщині.

Участь у зустрічі взяли директорка стадіону «Арена Львів» Ольга Манько та начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Очільник області зазначив, що з перших днів повномасштабної війни у співпраці з Львівською ОВА «Арена Львів» перетворилася на хаб допомоги для вимушених переселенців.

«У координаційному центрі, який тут облаштували, надали допомогу 25 тисячам людей. Три тисячі ВПО тимчасово проживали тут. Працівники Арени, Львівської ОВА й інші небайдужі люди об’єдналися та чергували 24/7 у найважчі місяці, коли на Львівщину щодня евакуаційними потягами прибували тисячі людей, надавали консультації щодо того, де вони можуть поселитися, готували їжу для них. І нині Арена залишається повноцінним волонтерським хабом», – наголосив Максим Козицький.

Міністр відзначив рівень синергії в області, коли постало питання допомоги жителям України з інших областей, підкреслив важливість цього об’єкта та масштабів роботи, яку вдалося зробити на його території завдяки жителям нашої області. Він також наголосив, що Львівська область – серед лідерів в Україні за розвитком спортивного напряму.