Команда американського футболу «Леви» – найкраща в західному дивізіоні

У суботу, 24 липня, у Вінниці львівська команда з американського футболу «Леви» зіграла заключну гру в регулярному чемпіонаті Української ліги американського футболу з місцевими «Вовками». Гра була принциповою, адже в ній вирішувалась доля першого місця в дивізіоні «Захід» і перевага домашнього поля у пів фінальній грі чемпіонату України. Леви та Вовки вже зустрічались в першому турі чемпіонату України, де виграли вінничани з мінімальною перевагою 6:7.

Для перемоги в дивізіоні львівським Левам було обовязково виграти цей матч. Він почався нелегко для львівської команди і з рахунком 10:0 на користь господарів команди пішли на перерву.

Втім, одразу після перерви, Леви змогли знайти свою гру і в кожному наступному свому володінню здобували очки, а захист левів домінував над нападом суперників, тож гра закінчилась з рахунком 28:10. В дивізіоні «Захід» також грали київські «Патріоти» та київські «Словяни», яких Леви перемогли без труднощів.

Півфінальна гра відбудеться в суботу, 7 серпня, на стадіоні Юність в парку Культури о 14:00 з харківськими «Атлантами».