Львівський обласний молодіжний центр запускає програму для волонтерів

Програма В.Г.О.Р.У (Волонтерський гурт організації розвитку і управління) реалізовується командою молодіжного центру вже не один рік. І тепер команда центру знову оголошує набір нових учасників та учасниць.

«Ця програма надає можливість розкрити власний потенціал, розвинути бажані навички та здобути нові. Зануритись у сферу волонтерства та дізнатись, яким різноманітним воно буває», – наголошують у центрі.

Тривалість проєкту – три місяці. Оскільки програма передбачає багато живих зустрічей, подій, навчання та волонтерства, для центру важливо, щоб територіально молоді люди перебували у місті Львові або околицях та були віком від 16 до 20 років.

Впродовж 92 днів учасники/-ці на практиці вивчатимуть проєктний менеджмент, комунікацію, фандрейзинг, досліджувати різні сфери волонтерства, працювати в команді та з ментором. Окрім цього ще з 20 учасниками та учасницями генерувати ідеї, відпочивати, організовувати події і реалізовувати проєкти, долати виклики та пізнавати громадський сектор.

Термін подачі заявок до 12 червня 22:00 години за цим посиланням: https://forms.gle/noq2nX6YBQkae24V8.

Якщо у вас ще виникають питання стосовно участі в цій програмі, то ви можете звертатись за цим номером. Контактна особа: Богдана – 0954634113.