Орієнтувальники Львівщини вибороли 6 медалей на чемпіонаті України

Учора, 30 жовтня, у Чернівцях відбулися одразу кілька змагань зі спортивного орієнтування. Визначили найкращих на чемпіонаті України серед дорослих, юніорів та юнаків, а також на етапах Кубку України. Команду Львівщини на змаганнях представляли 15 спортсменів. Левову частину орієнтувальників на змагання відрядило управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Найбільше медалей традиційно вдалось вибороти Олені Бабич — у неї срібло на довгій дистанції, срібло на подовженій та бронза на короткій дистанції.

Дві нагороди найвищого ґатунку вдалось вибороти Микиті Звягіну. Він став чемпіоном на короткій дистанції та чемпіоном на довгій дистанції.

Бронзовим призером на подовженій дистанції став Сергій Бабич. Спортсмен також був близьким до медалі на довгій дистанції.

Зауважимо, загалом за медалі боролись 235 спортсменів у шести вікових категоріях.