Подати заяву на присвоєння звання «Кандидат у майстри спорту» та І спортивного розряду тепер можна у ЦНАПах


Мешканці Львівщини тепер можуть подати заявку на присвоєння спортивного розряду «Кандидат у майстри спорту» та І спортивного розряду у
Центрах надання адміністративних пунктів. Послуга є безкоштовною. Терміни надання адмінпослуги – 30 днів. Назва послуги №13, ідентифікатор 01253. 

Перелік необхідних документів:

  1. Лист-клопотання (встановленого зразка) суб’єкту фізичної культури і спорту, керівника ДЮСШ, комітету, спортивної федерації. Зразок листа – https://docs.google.com/document/d/1m_TVkj3rebI1HAenHIzYB6-l_P6aCGww/edit 
  2. Фотокопія першої та другої сторінок паспорту громадянина України або свідоцтва про народження, завірені печаткою
  3. Фотокопія протоколу або витягу з протоколу відповідних офіційних змагань (для ігрових видів спорту – копії протоколів змагань, що засвідчують участь спортсмена не менше ніж у 50 відсотках ігор за календарем змагань) за підписом підтверджуючих виконаний результат: – головного судді і трьох суддів не нижче першої категорії (для Кандидатів у майстри спорту України); – головного судді і трьох суддів не нижче другої категорії (для І спортивного розряду); – спортивної федерації з відповідного виду спорту.

Про позитивний результат розгляду заяви можна дізнатись на сайті Управління молоді та спорту Львівської ОВА у розділі «Найкращі спортсмени». 

Нагадаємо, спортивні розряди в індивідуальних видах спорту мають термін дії – 2 роки, в ігрових видах спорту – 4 роки.