Дзюдоїсти Львівщини вибороли 7 нагород на національному чемпіонаті

У Києві учора, 6 листопада, завершився чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року та кадетів до 18 років. Управління молоді та спорту Львівської ОВА відрядило на змагання збірну команду Львівської області у складі 17 юніорів, 5 юніорок, 27 кадетів та 9 кадеток. 

За результатами змагань першого дня, де змагалися юніори та юніори золото здобув кандидат у майстри спорту України Нікіта Берегульський у ваговій категорії до 100 кг. Спортсмен тренується у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник — Олег Шестопалов. 

Титул чемпіона також зумів вибороти майстер спорту України Микола Грибик  у ваговій категорії понад 100 кг. Дзюдоїст тренується у спортивному клубі «Іпонн-Веселка». Його тренер — Ярослав Грибик.

Срібло на змаганнях виборола Ольга Цімко у ваговій категорії до 70 кг. Віцечемпіонка тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та спортивному клубі «Ліон». Її тренують Сергій Дребот та Владислав Дребот. 

Віцечемпіоном також став Артем Гричан у ваговій категорії 81 кг. Тренує спортсмена у клубі «Реал» Олександр Корчмелюк. За крок до медалі серед юніорів зупинилися Артем Сенейко та Тетяна Дмитрів.

Чемпіоном серед кадетів став Максим Луцик, який змагається у ваговій категорії 73 кг. Тренується спортсмен у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник — Федір Загура. 

Бронзовим призером у ваговій категорії 66 кг став ще один вихованець цієї спортивної школи Данило Грабовецький. Його тренують Федір Загура та Ярослав Стельмах. 

Також серед кадетів бронзу виборов Андрій Камінський у ваговій категорії до 60 кг. Його тренує Владислав Дребот у Львівській школі вищої спортивної майстерності.