Львівський обласний молодіжний центр відновив візити «ІмпактБусом» у громади: як запросити фахівців до себе

Мобільний молодіжний центр на колесах «ІмпактБус» знову мандрує громадами Львівщини. Учора, 27 травня, фахівці обласного молодіжного центру завітали до молоді у  село Чижиків Підберізцівської громади. Координатор Української волонтерської служби у Львові Анна-Марія Сенчишин провела тренінг по екосвідомості. Також вона розповіла про можливості волонтерства для молоді. 

«Я очікував, що це буде звичайна лекція, а мені було дуже цікаво і весело. Навчання зараз проходить дистанційно, я мало бачусь з своїми однокласниками та друзями. А тут з’явилась можливість разом зібратись і гарно провести час, не тільки слухаючи тренінг, а й граючи в ігри», – поділився враженнями один з учасників заходу.

Команда молодіжного центру познайомилася з місцевою молоддю, молоддю з числа внутрішньо переміщених осіб і  дізналась про їхні потреби. Порівняли, які були до війни і які є на сьогоднішній день. І звичайно поспілкувались у неформальній атмосфері, зігравши у волейбол.

«Кожен такий візит – це унікальний досвід спілкування та унікальні обговорення з молодими людьми. В цей час воєнних дій, видно, що молоді бракує спілкування та соціалізації. Вони кажуть, що з радістю відвідували б різноманітні заходи, але лише, щоб вони були цікавими. Приємно, що наша програма кожного разу дуже подобається молоді. Також сьогодні у Чижикові на зустрічі були молоді люди, які переїхали із зони бойових дій. Зараз вони живуть там. Приємно, що ці молоді люди не відчувають ніяковості, а щиро раді новому спілкуванню та новим знайомствам», – зазначив т. в. о. директора центру Іван Сапса.

Для того, аби #ІмпактБус приїхав до вашої громади, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/ne88WLdM96StSNLd7 Зверніть увагу,  що в  реєстраційній формі розміщений календар з вільними датами візиту, ви можете обрати зручний для вас час, а також зазначити проблеми, з якими стикається молодь вашої громади. Врахуйте, що виїзди відбуваються щосереди (1 раз на тиждень) за таким графіком:  лютий- квітень (включно), червень-серпень, вересень-листопад.


Довідково. “ІмпактБус” – краща практика молодіжної роботи в Україні 2021 року. За минулий рік команда проєкту відвідала  22 населені пункти Львівської області.  Участь у візитах взяли приблизно 700 молодих людей.