На Львівщині за кошти ДФРР облаштують 4 об’єкти спортивної інфраструктури

Впродовж 2020 року за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині облаштують 4 об’єкти спортивної інфраструктури.

Йдеться, зокрема, про облаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території на території стадіону “СКІФ” Львівського державного університету фізичної культури вул. Черемшини, 17. Покриття бігових доріжок повинне бути облаштоване з поліуретану. Об’єкт відповідатиме вимогам другої категорії Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААF).

Також триває реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» у Червонограді. Його реконструкцію розпочато у 2018 році. Будівельна готовність на даний час майже 60%. Для введення об’єкта в експлуатацію ще потрібно завершити внутрішні оздоблювальні роботи, провести заміну системи електропостачання, водопостачання та водовідведення, монтаж ліфта, благоустрій території. Нещодавно хід реконструкції об’єкту оглянув голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За кошти ДФРР впродовж року також триватиме будівництво приблокованого спортивного комплексу Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича. Тут передбачений 25-метровий басейн на чотири доріжки, спортзал, зал для хореографічних занять тощо.

Також за кошти ДФРР передбачена реконструкція (термомодернізація) фізкультурно-оздоровчого комплексу «Старт» у місті Новояворівськ. Проведення заходів термомодернізації будівлі забезпечить зменшення втрат тепла і нераціонального використання теплової енергії, зменшення витрат бюджетних коштів за спожиті енергоносії та підвищення температурного режиму всередині приміщення, а отже, покращення умов для працівників, відвідувачів, тренерів і вихованців спорткомплексу. Комплекс «Старт» є центром спортивного життя м.Новояворівська і Яворівського району в цілому. Тут функціонують секції з різноманітних видів спорту та відбуваються змагання різного рівня.