Управління молоді та спорту Львівської ОВА запрошує в команду спеціаліста

Управління молоді та спорту Львівської ОВА оголошує добір на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» –  спеціаліста відділу фізичної культури та спорту на період воєнного стану. 

Посадові обов’язки. Відповідає за діяльність обласних федерацій з розвитку закріплених видів спорту, здійснює облік та моніторинг їх роботи, забезпечує організацію і проведення  фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя.

Кваліфікаційні вимоги: 

  • вища освіта, не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра; 
  • досвід роботи не обов’язковий;
  • вільне володіння державною мовою.

Перелік документів для участі в доборі:

1) заява про участь у доборі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади.

2) резюме за формою згідно з додатком 21 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, (зі змінами); 

3) заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою   статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та особа надає згоду на проходження перевірки й на оприлюднення відомостей стосовно неї, відповідно до зазначеного Закону.

Претендент, який виявив бажання взяти участь у доборі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються до 18:00 год. 11 липня 2022 року.

Довідки за телефоном: 032 238 49 00, е-mail: lvsport@loda.gov.ua