Львівські студенти провели тренування з легендою шахів Гаррі Каспаровим

На Всесвітньому університетському кубку шахового фонду Гаррі Каспарова шахісти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського в категорії U2200. Це дозволило студентам отримати спеціальний приз турніру –  тренування з живою легендою світових шахів, 13-м чемпіоном світу Гаррі Каспаровим. Онлайн-тренінг відбувся 19 березня.

Згідно домовленостей, кожен з переможців університетського кубка шахового фонду Каспарова, заздалегідь надсилав свої чотири партії, а Гаррі Каспаров відібрав дві найцікавіші з них на власний розгляд. Впродовж тренування, яке тривало три з половиною години, студенти нашого університету демонстрували свої партії на Chess Base. Водночас, легенда світових шахів висловлював власний погляд на ту чи іншу ігрову позицію, а також найкращі ідеї та плани гри в його розумінні.

Особливого обговорення та зацікавлення всіх учасників ексклюзивного тренування викликали партії студентів другого курсу ЛДУФК Василя Медведика і Кирила Шевченка. На закінчення тренування лідер збірної команди нашого університету Кирило Шевченко пригадав зіграну партію з Гаррі Каспаровим в далекому 2014 році, яка завершилась мировою нічиєю. Цей спогад викликав усмішки всіх учасників, адже Гаррі Каспаров і Кирило Шевченко згадали зіграний дебют, а також декілька ходів та ідей, які були використані впродовж партії.