Національна збірна боксерів провела на Львівщині заключне тренування перед молодіжним чемпіонатом світу


Вже зовсім скоро національна збірна України з боксу вирушить до Польщі, де з 13-го по 23 квітня проходитиме світова першість серед найсильніших молодіжних збірних планети. Це перший боксерський турнір світового рівня під егідою Міжнародної боксерської асоціації, який проходитиме після початку пандемії.

Напередодні змагань команда провела навчально-тренувальний збір у Львові. Наші молоді боксери провели заключні тренувальні спаринги та іншу тренувальну роботу для набуття необхідних кондицій. Сьогодні побажати успіху спорстменам завітав керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

«Сподіваємось, що для боксерів Львів стане таким же фартовим, як для футболістів, адже національна збірна ще жодного разу не програвала у нашому місті, а приємні враження від перебування тут та продуктивних тренувань конвертуються в найвищі нагороди світових змагань», – зазначив Роман Хім‘як.

Навчально-тренувальний збір команда проходила під керівництвом старшого тренера чоловічої збірної України серед молоді Олега Кудінова та старшого тренера жіночої молодіжної збірної, львів’янина Романа Семенишина.

Нагадаємо, нещодавно пресслужба Управління молоді та спорту Львівської ОДА поспілкувалась з керівником обласної федерації боксу Богданом Бурдоб про розвиток цього виду спорту на Львівщині. Прочитати інтерв’ю можна тут.