Двоє боксерів Львівщини вибороли нагороди на чемпіонаті Європи

Учора, 30 липня, у Румунії завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок. Національна збірна команда України на цьому чемпіонаті з боксу здобула 17 медалей різного гатунку. У загальнокомандному заліку українські боксери посіли  перше місце. 

Нагороди у складі збірної для України виборювали і представники Львівщини. Кіра Макогоненко, яка також виступає за Харківську область, змагалась у ваговій категорії 46 кг. У категорії 50 кг виступала Діана Дудин, а у категорії 57 кг – Владислав Желєзнов. 

Відтак,  віце-чемпіонкою змагань у своїй ваговій категорії стала Кіра Макогоненко. У фіналі українська боксерка поступилася представниці Англії Рубі Кузбертсон. Спортсменка тренується на Львівщині з початку повномасштабного вторгнення.  Про змагання під час війни, тренування на Львівщині Кіра розповіла для циклу історій «Сміливі перемагати» від Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Владислав Железнов став третім у своїй ваговій категорії. У півфіналі підопічний Романа Джумана та Олександра Остапчука поступився боксеру з Англії. Навчається спортсмен у Львівському фаховому коледжі спорту. Діана Дудин, на жаль, зупинилась за крок від медалі – на п’ятій сходинці. 

За медалі на змаганнях на спортсменів чекають премія від управління молоді та спорту Львівської ОВА  – 15 тисяч гривень для Каріни та 24 тисячі для Владислава. Грошові нагороди чекають і на їх тренерів.