Бази олімпійської підготовки Львівщини готові до відновлення роботи

Сьогодні, 5 червня, на «Арені Львів» відбулась нарада з керівниками баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки у Львівській області.

Впродовж зустрічі обговорили готовність цих баз до навчально-тренувального та змагального процесу під час карантину. Засідання відбулось під головуванням профільного заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Холода.

«Важливо, що станом на сьогодні завдяки сумлінній роботі керівників та персоналу ці бази на Львівщині збережені і готові до функціонування. Дуже сподіваюсь, що скоро карантин завершиться, і бази зможуть повноцінно відновити свою роботу. Завжди, на скільки це можливо, сприятиму якісній роботі закладів олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, їх розвитку», – зазначив Юрій Холод.

Як наголосив начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як, розвиток інфраструктури є одним з пріоритетів Стратегії розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

«Маємо розуміти, що інфраструктура – це те, без чого спорт немислимий. Вже впродовж кількох років ми інтенсивно працюємо над побудовою нових об‘єктів та реконструкцією та модернізацією наявних. Якісна інфраструктура сприятиме як розвитку масового спорту, так і спорту вищих досягнень», – додав Роман Хім‘як.