Збірна армреслерів Львівщини виборола бронзу на Кубку України

На Закарпатті на вихідних завершився Кубок України з армрестлінгу. У змаганнях взяли участь майже 200 учасників з 19 областей України. Перемогу у командному заліку виборола збірна Полтавщини, срібло – у представників Житомирщини, а бронза – у спортсменів Львівщини.

Одразу дві золоті медалі виборов 21-річний Мирон Мига з Самбірщини, який тренується у Львівській обласній дитячо-юнацькій школі. Він став переможцем у боротьбі у ваговій категорії 70 кг і на ліву, і на праву руку.

Серед дорослих бронзу у ваговій категорії 60 кг на ліву руку виборов 24-річний Ігор Гладкий з спортивного клубу Львівські леви. У боротьбі на праву руку він виборов срібло.

У ваговій категорії 80 кг віцечемпіоном став 22-річний Микола Сингалевич. У ваговій категорії 90 кг у боротьбі на ліву і на праву руку бронзовим призером став 25-річним Роман Синейко.

У ваговій категорії 110 кг чемпіоном у боротьбі на праву руку став 22-річний Тарас Серафин, а срібним призером у боротьбі на ліву руку став Віталій Гайдучок. Тренують спортсменів Ігор Іваницький та Богдан Іваницький.