7 медалей здобули спортсмени Львівщини на чемпіонаті України зі стрільби стендової

На базі спортивно-рекреаційного комплексу у с. Нещерів Обухівського району з 27 по 31 березня відбувся перший тур чемпіонату України зі стрільби стендової!

Понад сотня спортсменів з восьми регіонів України змагалися у вправах “Траншейний стенд” та “Круглий стенд”. 

 В особистому заліку спортсмени Львівщини здобули такі нагороди:

  • 1 місце серед жінок у вправі “Траншейний стенд” – Олена Охотська;
  • 1 місце серед чоловіків у вправі “Круглий стенд” – Андрій Кобзарук;
  • 3 місце серед жінок у вправі “Траншейний стенд” – Надія Булгакова;
  • 3 місце серед жінок у вправі “Круглий стенд” – Валерія Бартишева;
  • 3 місце серед юніорок у вправі “Круглий стенд” – Божена Іванишин.

 Досягнення спортсменів Львівщини в командних змаганнях:

  • 2 місце в команді MIKC у вправі “Траншейний стенд” – Олена Охотська та Олександр Білько;
  • 3 місце в команді МІКС у вправі “Траншейний стенд” – Надія Булгакова та Петро Поліщук.

“Стендова стрільба за останні роки набула неабиякої популярності, оскільки цей вид спорту окрім змагальної, спортивної складової, має також і прикладну. В роботі нашого управління ми його також використовуємо як один із напрямів національно-патріотичного виховання молоді. Враховуючи реалії, в яких живемо, розуміємо, що зараз цей напрям роботи має бути максимально практичним – з навичками стрільби, першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості, тощо”, – розповідає начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Також, коли сьогодні говоримо про стрільбу стендову, для нас це про історію неймовірного прикладу стійкості українців з одного боку і інтеграційної сили спорту з іншого. Згадаймо історію сестер Валерії та Олександри Бартишевих. Перша — майстриня спорту України міжнародного класу, друга — майстриня спорту України. Вони родом з Харкова, але сьогодні домівкою для них став Львів. Виїжджали з рідного міста, коли залишився лише один доступний для цього міст.

 

Історію сестер Валерії та Олександри Бартишевих можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/GBWoJrVrcN0?si=5yDkCuy7qvjYJsyM