16 команд позмагались у Львові на чемпіонаті України з велоспорту

Учора, 30 листопада, у Львові на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту завершився чемпіонат України з велосипедного спорту серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат. За нагороди впродовж чотирьох днів змагались 16 команд з 11 областей та міста Києва.  

Найкращих визначали у гіті на 500 метрів та 1000 метрів з місця, гіті 200 метрів з ходу, індивідуальній гонці переслідування, гонці з вибуттям, скретчі, спринті, груповій гонці, кейріні, омніумі та медісоні.  

Львівщину на змаганнях представляли одразу 5 команд – Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Сергія Прокопенка, Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Медик та Львівського фахового коледжу спорту. Ознайомитись з результатами чемпіонату можна за посиланням

Нагадаємо, управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту придбало чотири нові велосипеди для спортивних шкіл, де тренуються велосипедисти збірної команди Львівщини, яка представляє нашу область на національних змаганнях.