Анна Максименко виборола золото на етапі Європейського кадетського циклу

Блискучою перемогою українки Анни Максименко завершився сьогодні, 9 жовтня, етап Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Будапешті. 15-річна львів’янка, яка є чинною віцечемпіонкою світу серед кадетів, до здобутого напередодні разом з подругами по команді срібла, додала золото в особистій першості й таким чином довела здобуток української збірної в угорській столиці до чотирьох нагород. Про це повідомляють у Національній федерації фехтування. 

Спочатку вихованка Зоряни Семеряк та Андрія Орліковського виграла усі шість боїв у групі, отримавши при посіві другий номер, а потім переможно завершила сім поєдинків у турі прямого вибування. Спочатку під натиском українки склали зброю дві болгарки Матея Петкова (15:11) та Вікторія Веліславова (15:10), потім в 1/16 вона з перевагою в один укол взяла гору над іспанкою Хеленою Лінарес Урбіна (15:14).

В 1/8  Максименко змусила скласти зброю швейцарку Лінду Ібраньян (15:6), у чвертьфіналі розібралася з Софією Просіною з Латвії (15:10), за вхід у двійку перемогла Бланку Віраг Надь з Угорщини (15:9), і нарешті у фіналі не залишила шансів Магді Луні Мега зі Швейцарії (15:6).

У командних змаганнях юнаків, де збірна України була представлена п’ятьма складами, найкращим результатом стало 9-те місце Дениса Лаврентьєва, Максима Перчука, Максима Микитенка та Кирила Лепканича, яких не пустили далі господарі доріжки (39:45).