Студенти Київського олімпійського коледжу тимчасово тренуються на Львівщині

Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного тимчасово переїхав до міста Хирів на Львівщині.  Коледж повноцінно функціонує у спортивно-оздоровчому комплексі «Лаяр», тренування наставники тут проводять за звичним графіком кілька разів на день. 

Загалом до навчально-тренувального процесу у Хирові залучено понад 200 вихованців коледжу, зокрема представники відділень боротьби, дзюдо, футболу, боску, синхронного плавання та інших видів спорту.  

Спортивно-оздоровчий комплекс «Лаяр» містить зал повністю обладнаний для тренувань з волейболу, баскетболу, тенісу, міні-футболу та гімнастики. Тут також є комплекс басейнів, тренажерний зал, зали для бойових мистецтв, для групових занять фітнесом, йогою та медитацією, для групових занять, два поля для пляжного волейболу, тенісний корт під відкритим небом та футбольне поле зі штучним покриттям просто неба. І, що не менш важливо, тут є укриття, в яких можна безпечно перебувати під час повітряних тривог. 

Впродовж літа комплекс може стати тренувальною базою і для інших навчальних закладів спортивного профілю. Сьогодні з робочим візитом тут побував керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як. 

«Загалом база здатна прийняти до двох тисяч осіб. Цей об’єкт славиться великою історію, адже колись тут діяв Єзуїтський колегіум, який займав майже 25 гектарів. Комплекс розташований лише за 10 кілометрів від кордону з Польщею, тому він має дуже великий потенціал, щоб стати одним з ключових в спортивно-рекреаційному плані не лише для Львівщини, а й для всього Карпатського регіону», – зазначає Роман Хім’як.