Мешканців Львівщини запрошують взяти участь в акції «Герої сьогодення»

У понеділок, 23 травня, Україна відзначатиме День Героїв. На Львівщині урочисті заходи відбудуться у неділю. З нагоди свята управління молоді та спорту Львівської ОВА запускає інформаційно-просвітницьку акцію «Герої сьогодення». 

«День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських воїнів. Ми звикли знати тих Героїв, яких бачимо в ефірі та про яких читаємо у новинах, але це – верхівка айсберга. Мільйони Героїв щодня роблять свій внесок у нашу перемогу. І кожен заслуговує на те, аби про нього знав кожен українець. Тому ми закликаємо усіх охочих розповісти про тих, кого вони вважають Героями», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як. 

Взяти участь у інформаційно-просвітницькій акції можна з 19 по 23 травня. Для цього достатньо розповісти про свого Героя у форматі допису для соціальних мереж, пояснивши у чому для вас полягає героїзм цієї людини. До допису можна прикріпити малюнок/портрет/фотографію або використати інші креативні методи для розповіді.

Допис потрібно опублікувати у соціальних мережах затегавши сторінку Молодь Львівщини, при цьому обов’язково використовуючи хештег #герої_сьогодення.