На Львівщині змагаються найкращі пожежники з усієї України

Вчора, 26 травня, у Львові стартували Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля. Такі змагання відбуваються вже 33 раз. Щороку їх приймать різні області: на Львівщині змагання проходять вже вчетверте. 

Цьогоріч за медалі змагаються 95 спортсменів. Наймолодшому, Віталію Охрімчуку з Хмельниччини, лише 16 років. Найстарший – 45-річний Олександр Носок з Житомирщини. Серед учасників змагань – 5 Заслужених майстрів спорту України, 3 майстри спорту України міжнародного класу та 30 майстрів спорту України.

«Змагання відбуваються на двох локаціях: спортивному комплексі Львівського університету безпеки життєдіяльності та спортивному комплексі «СКІФ». На останньому тільки у понеділок завершився перший після реконструкції національний чемпіонат, а вже сьогодні приймаємо тут змагання, що мають статус міжнародних. Тішить, що спортивне життя на об‘єкті так швидко набирає обертів», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Основна мета змагань – вшанування мужності та героїзму тих, хто віддав життя, долаючи наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Пожежно-прикладний спорт включає в себе змагання у таких категоріях –  стометрівка з перешкодами, естафета, штурмова драбина та ін. Метою цього виду спорту є підготовка пожежників та рятувальників до виконання дій за призначенням.

Фото: ДСНС України