Пауреліфтерки Львівщини вибороли золото чемпіонату України серед дівчат

Цими днями у Коломиї триває чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Видатні спортсмени змагаються за можливість представляти Україну на чемпіонатах світу та Європи.  Збірна Львівщини за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА на змаганнях була представлена у вікових групах дівчата, юніорки, юніори, чоловіки та ветерани.

У перший змагальний день чемпіонату дівчата вибороли перше загальнокомандне місце. У ваговій категорії до 43 кг Христина Уляник виборола перемогу з результатом 242.5 кг (95+47.5+100). Яна Жила у ваговій категорії до 47 кг здобула перемогу та продемонструвала суму триборства 200 кг (85+30+85).

У ваговій категорії до 52 кг Тетяна Патрій посіла третю сходинку п’ядесталу пошани з результатом 187.5 (75+32.5+80). Діана Теплюх виборола другу сходинку у ваговій категорії до 57 кг з результатом 275 кг (115+70+90). Майстер спорту Софія Станько була беззаперечною переможнецею у ваговій категорії до 63 кг (сума триборства 422,5 кг) та в абсолютній першості серед дівчат серед всіх вагових категорій.

У другий змагальний день чемпіонату України з пауерліфтингу в боротьбу вступили юніорки. Майстер спорту Мирослава Кошелик у ваговій категорії до 52 кг підкорила у присіданнях вагу 125 кг (2 місце), у тязі становій 135 кг (2 місце), а ось у жимі лежачи спортсменка не змогда справитися з вагою 77.5 кг та отримала нульову оцінку. Роман Наконечний серед юніорів  у ваговій категорії до 74 кг посів другу сходинку чемпіонату з результатом 560 кг (230+120+210).

Серед ветеранів майстер спорту України міжнародного класу Петро Олар у ваговій категорії до 105 кг продемонстрував результат 720 кг (250+220+250).

Серед чоловіків Володимир Марків у ваговій категорії до 74 кг посів 4 місце з результатом 600 кг (230+160+210). Майстер спорту України міжнародного класу Іван Король у ваговій категорії до 83 кг посів третє місце з результатом 827.5 кг  (340+227.5+260).