Обласна спортивна школа розгорнула понад півсотні місць для переселенців

Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з перших днів війни приймає вимушених переселенців. Тут вони здебільшого зупиняються на одну-дві доби та прямують далі за кордон. Для людей така можливість дуже цінна, адже добиратись до Львова здебільшого доводиться переповненими потягами – у спортивній школі є нагода відпочити, прийняти душ, тощо. 

«У нас кімнати на 5 осіб, тому здебільшого приймаємо сім’ї. Була жінка з дітьми 6 років та 4 місяців. Однак буває по-різному. Зараз, наприклад, у нас зупинились легкоатлети з Маріуполя. Люди приїжджають дуже виснажені, перелякані, тут мають змогу відновити сили для подальшої дороги. Волонтери допомагають з харчуванням, за що ми їм дуже вдячні», – розповідає директор школи Орест Куценко. 

Нагадаємо, частина команди управління молоді та спорту Львівської ОДА та підпорядкованих установ долучилась до волонтерів, що допомагають у координації вимушених переселенців. Щодня фахівці спортивної галузі чергуютьу Львові на Залізичному вокзалі. 

Також з першого дня російської війни проти України у Львівському обласному молодіжному центрі розгорнули волонтерський хаб. Тут збирають допомогу для військових та лікарень у містах, де тривають бойові дії. Пункт збору – Львівський обласний молодіжний центр, що на вулиці Винниченка 12. Дізнаватись про нові потреби та волонтерські ініціативи можна на сторінці центру у Фейсбуці